Regulamin

Home Regulamin

Gwarancje:

  1. 1 rok - na materiały pod względem pęknięcia, rozejście się szwów, wyprucie nici z haftu.
  2. 2 miesiące - kwestie niedopasowania kanapy i ewentualne poprawki dotyczące wysokości czy profilu siedzisk.

Reklamacje:

  1. Nie rozpatrujemy w ramach reklamacji remodyfikacji kanapy po upływie 4 miesięcy korzystania z niej lub gdy dotychczasowy klient odsprzedaje motocykl. Taka usługa jest PŁATNA.
  2. Reklamacji nie podlega zmiana parametrów kanapy wynikające ze zmiany wagi lub wzrostu motocyklisty. Taka usługa jest PŁATNA.
  3. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne jak rozcięcia materiału podczas rozpakowywania paczki, zarysowania butami, czy uszkodzenia powstałe w wyniku oparcia motocykla o drzewo, NIE podlegają reklamacji. Taka usługa naprawy jest PŁATNA.

Właściwe użytkowanie oraz pielęgnacja kanap:

Materiały użyte do wykonania przez nas poszycia kanapy są wodoodporne, mają podwyższoną wytrzymałość na ścieranie, odporność na ultrafiolet i sól.
Poszycie kanapy jest wykonane techniką tapicerską, połączenie materiałów w tej technice nie zapewnia idealnej szczelności od wody. Dlatego odradzamy mycie kanap karcherem lub obfitym strumieniem wody.
W celu utrzymania kanapy w czystości zalecamy mycie jej gąbką ze spienianym mydłem w płynie, takim jak do rąk i przetarcie jej suchą szmatką.
Kanapy  nie należy impregnować żadnym środkiem chemicznym, jak również nie należy używać do niej plaku.
Mata grzewcza w kanapach żelowych umieszczana jest pod żelem, co powoduje ok. 20 minutowe opóźnienie w odczuciu grzania. Po upływie tego czasu, gdy odczucie grzania jest wyraźne, należy niezwłocznie przełączyć matę na 1. bieg grzania, aby nie dopuścić do przegrzania instalacji. Wkładka żelowa kumuluje ciepło i przez dłuższy czas oddaje je nawet po wyłączeniu maty.
Wszelkie zapytania można kierować do BOK.